Olejek arganowy Nanoil – wzbogaci każdą maskę do włosów

Jeśli czujesz, że po wielu tygodniach regularnego stosowania maski włosom potrzeba jakiejś zmiany- nie musisz z niej rezygnować. Wystarczy, że wzbogacisz ją o dodatkowy składnik, który zintensyfikuje jej działanie i przyniesie doskonałe efekty w pielęgnacji. Olejek arganowy Nanoil to jednak o wiele więcej niż odżywczy booster i dodatek kosmetyczny, Sam również będzie doskonałą, naturalną maską do włosów Jak działa?

Olejek arganowy Nanoil – płynne złoto, na które zasługują Twoje włosy

Nanoil to olej arganowy najwyższej jakości. Jego ojczyzną jest Maroko, gdzie rosną najwydajniejsze drzewa arganii żelaznej, wpisane na listę UNESCO. Olejek pozyskiwany z tych plantacji to jeden z najlepszych na świecie. Olejek arganowy Nanoil cechuje doskonałe działanie na włosy, a ponieważ jest w pełni naturalny, możesz go nakładać na ciało, twarz, jako serum pod oczy. Dziś dowiesz się, jak doskonałą jest on kuracją na włosy.

Olejek arganowy Nanoil – jak go stosować na włosy?

Możesz go nakładać na dwa sposoby: jako samodzielny kosmetyk, lub jako składnik dodany do maski.

1. DODAJ OLEJEK DO MASKI
To łatwe: nabierz porcję maski na dłoń i dodaj do tej porcji kilka kropli olejku arganowego Nanoil. Wymieszaj i nałóż na włosy. Mastkę trzymaj tak długo, jak zaleca producent. Zobaczysz, że po spłukaniu maski i wysuszeniu włosów nabiorą one jeszcze większego blasku, gładkości i nawilżenia. Olej arganowy stwarza też doskonałą ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych.

2. STOSUJ SAMODZIELNIE
Olejek arganowy ma wyjątkową cechę: nakłada się go nie tylko na całą długość włosów, ale też na skórę głowy. Olejowa maska działa zatem bezpośrednio an cebulki. Efekt to mocne, zdrowe włosy, które rosną szybciej, są „lepsze”, czyli ładniejsze, o lepszej strukturze, zregenerowane. Olej chroni ej przed wypadaniem i niszczeniem, doskonale poprawia wygląd, wzmacnia kolor każdych włosów.
Po prostu nabierz porcję (około łyżkę stołową) olejku i nałóż na skórę głowy, wetrzyj u podstawy włosów, przejedź dłońmi po pasmach na całej długości, rozczesz włosy grzebieniem o szerokim rozstawie zębów i pozwól olejkowi działać minimum przez 30 minut. Możesz go nałożyć też na umyte, wilgotne włosy – po upływie 30 minut umyj je ponownie, by dobrze spłukać olejek.

Olejek arganowy Nanoil na włosy – efekty

  • Idealny, lekki olej do olejowania każdego rodzaju włosów.
  • Hamuje wypadanie włosów, wzmacnia je od cebulek aż po końce.
  • Neutralizuje wolne rodniki.
  • Pielęgnuje i chroni skórę głowy.
  • Pobudza włosy i ich cebulki do odnowy.
  • Nawilża pasma, domyka łuski i zapobiega utracie wody.
  • Odżywia włosy, dba o ich wygląd i strukturę.
  • Przywraca naturalny blask i przyspiesza wzrost włosów.

Olejek arganowy Nanoil – cos więcej, niż tylko maska do włosów

Olej arganowy Nanoil zdobywa doskonałe opinie, ponieważ jest czymś więcej niż tylko dodatkiem do maski. Możesz go stosować samego, jako olejkową maskę do włosów, która działa na ich cebulki, oraz używać kosmetyk do ciała, twarzy, włosów czy paznokci. Nanoil zastąpi serum do twarzy i krem pod oczy.

Chcesz poznać więcej jego właściwości? Wejdź na stronę https://nanoil.pl/olej-arganowy