NANOIL – ARGAN HAIR MASK

NANOIL – ARGAN HAIR MASK

Odżywcza maska do włosów z olejem arganowym

Pojemność: 300 ml
Cena: 59 zł

Doskonała maska do włosów każdego rodzaju to Nanoil Argan Hair Mask. Uwielbiana przez posiadaczki włosów trudnych we współpracy, którym nie jest łatwo dopasować odpowiednią pielęgnację. To jedna z najlepszych masek do włosów, gdy poszukujemy czegoś uniwersalnego, co sprawdzi się niezależnie od pory roku i kondycji włosów. Tym puszącym się przywróci gładkość, osłabione zrewitalizuje, a matowym doda blask. To formuła pielęgnująca i upiększająca, która może być doskonałym narzędziem w walce o piękne włosy.

Arganowa maska do włosów Nanoil zawiera tylko najlepsze składniki niezbędne włosom, dzięki którym – jeśli tylko stosujemy ją regularnie – zapobiega utracie nawilżenia i chroni przed czynnikami szkodliwymi, a więc rewitalizuje, wzmacnia i upiększa. Bez konieczności stosowania dodatkowych produktów o równie intensywnym działaniu. Warto używać jej każdego dnia! Dla efektu włosów pięknych jak z salonu fryzjerskiego.

ANALIZA SKŁADU

Sekret tak świetnego działania maski do włosów Nanoil z olejem arganowym kryje się w najlepszej jakości składnikach. Marka dołożyła wszelkich starań, aby formuła bazowała tylko na substancjach, co do których skutecznego działania ma 100% pewności. Bazą jest tutaj tłoczony na zimno, nierafinowany, organiczny olej z orzechów drzewa arganowego – jeden z najpopularniejszych olejków stosowanych w kosmetyce. To on przekazuje masce najwięcej, bo zawiera około 100 naturalnych substancji pielęgnujących, w tym polifenole i witaminę E o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Olej arganowy to jednak nie wszystko, bo maska do włosów Nanoil Argan zawiera także panthenol. Prowitamina B5 odpowiada za szybszą regenerację włosów, pomaga je dobrze nawilżyć i podkreśla ich naturalny blask. W składzie nie ma więcej składników pielęgnujących, co niektórzy mogą odebrać jako wadę. Warto mieć jednak na uwadze, że często mniej znaczy więcej.

ANALIZA PRODUKTU

Fenomen maski do włosów Nanoil z olejem arganowym to jej łatwa w rozprowadzaniu formuła. Nie jest to najlżejsza z masek, ale zdecydowanie nie obciążająca włosów (nawet tych cienkich i delikatnych). Do jednego użycia potrzebna jest niewielka porcja, dzięki czemu maska wystarcza na dość długo – chyba że stosujemy ją każdego dnia bez przerw i mamy wyjątkowo długie włosy. Użytkowniczki zwracają uwagę, że pojemność mogłaby być większa, bo to, co dobre, zawsze kończy się zbyt szybko. Nanoil Argan Hair Mask należy stosować co najmniej raz w tygodniu na wilgotne, świeżo umyte włosy. Trzymać około 20 minut, bo tyle wystarcza na intensywne odżywienie i nawilżenie, a następnie dokładnie spłukać. Raczej nikt nie powinien mieć problemu z użyciem arganowej maski do włosów od Nanoil.

W ofercie marki Nanoil dostępne są też inne maski do włosów:

● odbudowująca maska Nanoil z keratyną,
● oczyszczająca maska Nanoil z węglem aktywnym,
● wygładzająca maska Nanoil z jedwabiem,
● nawilżająca maska Nanoil z algami morskimi.

Więcej na: www.nanoil.pl

PLUSY:

  • najbardziej uniwersalna maska do włosów
  • zawiera zimnotłoczony, nierafinowany olej arganowy
  • dobrze się nakłada i nie obciąża włosów
  • formuła wolna od składników typu parabeny
  • skutecznie pielęgnuje i upiększa włosy
  • jakość jak najbardziej adekwatna do ceny
  • nadaje włosom blask, miękkość i gładkość

MINUSY:

  • produkt dostępny tylko online
  • opakowanie mogłoby być większe